reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Vyber si reklamní banner pro svoji firmu úplně zadarmo

Vyhledávání

 

/


 
 

 
 

 
 

* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

Jak si zařídit domácí saunu

V dnešní době je velkým trendem saunování a welness celkově. Je vědecky dokázáno, že je sauna pro lidský organismus velmi prospěšná. Otevírá na těle póry, a prostřednictvím potu pak odvání škodliviny z našeho těla. Sauna vznikla ve Finsku, kde se mimochodem pořádají nejrůznější soutěže v tom, jak dlouho soutěžící v sauně vydrží.

 

                                                    

 

Kombinace s chladem
V sauně se naše tělo prohřeje. Ale zároveň je pro organismus velký šok, když přejdete do zimy. Přesto se doporučuje, abyste se po sauně schladili ledovou sprchou. Při saunování je také zvykem, že se kartáčujete. Tato činnost pomáhá k otevírání většího množství porů na těle. Pod tlakem štětinek se totiž většina odkryje. Saunu by neměli navštěvovat lidé, kteří mají problémy se srdcem, atma a celkově s dýchacími problémy. 


Saunu si dnes může dovolit téměř každý
Bohužel ne všichni mají to štěstí a především finance na to, aby si pořídili saunu domů. Ale je tomu skutečne ta, že je sauna finančně náročnou záležitostí? Dříve byla sauna určitým nadstandardem, který si nemohl dovolit každý. V dnešní době se sauna stává čím dál více dostupnější. Když stavíte nový domek, tak si do něj saunu nainstaluje už téměř každý. Je to také tím, že cena sauny klesá, ale reklamu ji spokojení lidé dělají stále. 


Dalším důvodem k soukromému vlastnictví sauny je také to, že navštěvovat veřejnou saunu nemůže každý. V malých městech nemají žádné lázně, kde by sauna byla k mání. Kdežto ve větších městech už taková možnost je. Záleží pak na každém z nás, jestli nám nevadí navštěvovat místo, kde se potí cizí lidé a s cizími tam také být. Čím menší veřejný komplex, tím méně lidí saunu bude také navštěvovat. Sauny jsou také v mnoha fit centrech. Kdo vyzkoušel, tak mi dá určitě za pravdu, že není nic lepšího, než když si po cvišení dáte 20 minutek ve finské sauně. Budete naprosto vyčerpaní, ale další den se budete cítit jako znovuzrození. Je to zkrátka zdraví prospěšné. Vybudujete si tím také silnou imunitu a jen tak nějakému nachlazení nepodlehnete. Když se stanete na sauně skoro závislí, tak ji musíte navštěvovat hodě často. V takovém případě už ale stojí za zvážení, jestli si za utracené peníze za vstupné, nemůžete koupit saunu vlastní. 


Stačí si vyhradit trochu místa
Mít saunu neznamená mít doma jednu celou místnost volnou, aby pro ni bylo místo. To jen v případě, že budete chtít velkou finskou saunu, do které budete chodit ve větší skupině lidí. Pro jednotlivce je tato sauna úplně zbytečná. Dnes už se prodávají malé sauny pro dvě osoby. Jsou to infrasauny. A jejich nespornou výhodou je to, že pro ně nemusíte téměř vůbec nic nachystat. Stačí ji koupit a mít doma místo dva metry čtverečné. Tato sauna splní Vaše veškeré požadavky a plní fuknce každé průměrné sauny. Infrasauna stojí podobně, jako staré, ojeté auto. Ale je to investice do Vašeho zdraví a většího pohodlí. Už nemusíte podnikat dlouhé cesty do welness center, abyste se pořádně zpotili. Dopřejte si více komfortu a udělejte si Váš domov ještě multifunkčejší a příjemnější, než je teď. 

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Bydlení
Všechny kategorie: Historie Zahraničí Domácí Finance Cestování Koktejl Zdraví Auto/Moto Bydlení

reklama
Místo pro Vaši reklamu
Easytranslate24